Bahçe Oyunları

Bahçe oyunları Oyna – Çiftlik oyunları

En güzel çizgi film kahramanlarının mekanı….

En güzel çizgi film kahramanlarının mekanı….

Herkezin bir kahramanı vardır ama herkezin kahramanı da aynı değildir.Oyun sitemiz genel de sizlerin kahramanlarının maceralarına ve oyunlarına yer vermektedir. çizgi film oyunları sitemizde siz kullanıcılarımızın kahramanı olan ben 10,avatar,kayu,bakugan oyunlarından ve daha bir çok bölümden oluşmaktadır.

Bakugan oyunları bölümümüzde kahramanımızın maceralarına kaldığımız yerden devam edeceğiz. Canavarlarımızı dövüştürerek tüm rakiplerimizi yeneceğiz. Bakugan kahramanlarımızı dilediğiniz gibi giydirip boyayacaksınız.


Sevimli tavşanımız Bugs Bunny in havuç sevdasına tanıklık edip onun zekası ve sizle birlikte tüm zorlukların üstesinden geleceksiniz.


Johnny Test ile karete yapacağız,kaykay test edeceğiz,kardan adamla amansız bir mücadeleye gireceğiz,kahramanımızla balık avlayacağız ve daha bir çok şeyi yapma fırsatı bulacaksınız.


Generator Rex oyunları bölümümüzde de kahramanımızla kötülere karşı savaşıp savunmasız ve masum insanları koruyacağız.çizgi film oyun ları sitemizde daha birbirinden güzel ve bizlerin kahramanı olan birçok bölümümüz bulunmakta ve kahramanlarımız bizleri beklemektedir.Çizgi film oyunları cizgifilmoyunlari.gen.tr de oynanır.

Advertisements

June 23, 2012 - Posted by | Uncategorized

No comments yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: