Bahçe Oyunları

Bahçe oyunları Oyna – Çiftlik oyunları

en güzel oyunları oyna

En Çok Oyunu Olan Flash Oyunlar Sitesi
Pek çoğumuz aslında oyunları sadece boşa vakit geçirmek, üzerimizdeki stresi atmak olarak görürüz. Aslında oyun oynama işinin aslı pekte bizim toplum olarak sandığımız gibi değildir. Yapılan araştırmalar göstermiştir ki özellikler çocukların hayal güçlerinin gelişmesinde çizgi filimler ve Flash oyunlar çok büyük yardımcıdırlar. Hayatta her şeyin iyisi kötüsü olduğu gibi Flash oyunlarında iyi kötüsü vardır.

Bu durumu birkaç örnekle anlatmaya çalışalım. İlk önce oyunlardaki kullanılan renkler çok önemlidir. Önemlidir çünkü eğer oyundaki renk birleşimleri iyi yapılmamışsa bu durum gözlerimizin çabuk yorulmasına neden olur ve göz sağlığımız tehlikeye girer. İkinci olarak oyunun anlattığı ile oyun karakterindeki kıyafetler uyumlu olmalıdır. Mesela oyunda oynadığımız karakter hırsızı yakalayan bir detektif ise dedektifin üzerinde kısa kollu bir tişört olmamalıdır. Diğer önemli bir husus ise baş oyun karakterleri kötü huylu çizgi filim karakterlerinden oluşmalıdır. Mesela bir kabasakal yerine bir temel reis veya ben 10 gibi iyi huylu çizgi filim kahramanlarından oluşmalıdır; baş oyun karakterleri. Çünkü yapılan araştırmalar göstermiştir ki çocuklar oynadığı oyundaki karakteri zamanla severek o karakteri örnek almaya başlamışlardır.Oyunu oynayan kişi elinde olmadan o karakteri taklit etmeye başlar.Bu yüzden oyunları oynarken iyi seçimler yapmak gerekir.

Avrupa da ki pek çok ülkedeki yapımcılar yukarıda örneklendirdiğim şeylere önem gösterip Flash oyunlarını bu doğrultu da hazırlamaktadırlar. Fakat ülkemizdeki Flash oyun sektöründeki sitelerimizin bu duruma pek dikkat etmeyip oyunlarını gelişi güzel hazırlamaktadırlar. Bu duruma siz değerli okurlarımızın üzüldüğünüze eminiz.Oyunları oynarken birçok kusur bulduğunuzu biliyoruz,oynadığınız oyunlardan sıkıldığını biliyoruz.Oyunu oynadığınız an keşke şöyle olsaydı dediğinizi biliyoruz.Oyunu oynadığınız an burasında bir yanlışlık var sanki dediğinizi duyar gibi oluyoruz Ama durun, hemen üzülmeyin! Sizlere çok kaliteli bomba gibi bir Flash sitesi geliyor.Kaliteli oyunu oynayabileceğiniz mükemmel bir site. ‘’oyunlarioyna.tv.tr’’ Yalnız bu muhteşem sitemizi siz değerli okuyucularımıza tanıtmadan Flash oyun sektörü hakkında biraz daha bilgi verelim.

Tek yapmanız gereken oyunları oynamak. Oyunlar oynayıp iyi zaman geçirebilirsiniz. Kurduğumuz oyunlar oyna oyun sitemiz tam size göredir. Oyunlar oynayınca zamanın nasıl geçtiğini fark etmeyeceksiniz.
Oyunlar oyna sitemizde tamamen eğitici ve geliştirici oyunlar bulunmaktadır. Herhangi şiddet içeren oyunlar bulunmamakta olup, çocuğunuzun rahat oynayabileceği bir oyun. Oyunlar oynayın.
Dünyada ve ülkemizde Flash oyun sektörü son birkaç yılda inanılmaz derecede büyüme göstermiştir. Bunun birçok sebebi vardır. Ama en önemlileri ise sürekli artış gösteren iş yoğunluğu ve buna bağlı olarak da artan stres, ebeveynlerin çocuklarının hayal güçlerini daha fazla geliştirerek yaratıcılıklarını ön plana çıkarmak istemesi gibi. Artık günümüzde insanlar işlerini aksatmadan üzerlerindeki stresi Flash oyunlar sayesinde atmaktalar.İşten sonra gelip flash oyunu oynayan birini görmek alışılmış bir durum haline geldi Yine aynı şekilde çocuklarda bilgisayarları başında güzelce, eğlenerek vakit geçirmek ve aynı zamanda eğlenirken de yaratıcılıklarını geliştirmek için Flash oyunları tercih etmektedir.Sevdiği oyunu oynayan bir çocuğun oyun sayesinde normalden daha fazla mutlu olduğunu gözlemleyebiliriz.Ayrıca oynadıktan sonra evde daha aktif hale geldikleride gözden kaçmayacan detaylardan biri. oyunları oynadıktan sonra daha enerjik olduklarıda bir başka detay.
Eğer sizde yukarıdaki bahsettiğim bu gruba dâhilseniz size bomba gibi bir Flash oyun sitesi hemen giri oyunu oyna! Üstelik Türkiye de en bünyesinde en çok oyun barındıran bir site girip oyunu oynayın. ‘’oyunlarioyna.tv.tr’’. Bu Flash oyun sitesini piyasadaki pek çok Flash oyun sitesinden farklı kılan birçok özelliği var. Mesela bu sitede bulunan oyunlar sıradan oyunlar değil. Hepsi birbirinden güzel, hepsi birbirinden eğlenceli. Oyunları oynarken bölüm atlamalı oyun çok. Ve bu bölüm atlamadı oyunlarda kısır döngü yok. Her bölümde yepyeni farklı bir serüven sizleri bekliyor. Araba yarış oyunlarını oynayan bir daha oynamak istiyor, hani bir Flash araba yarışı oyunu olsa olsa bu kadar gerçekçi olur dedirtecek cinsten araba yarışı oyunları mevcut sitede.

Yani uzun lafın kısası oyunlarioyna.tv.tr web sitesinde yediden yetmişe herkesin keyifle vakit geçirebileceği, üzerinizdeki stresi tamamen atabileceğiniz, içinizdeki çocuğu dışarı çıkarabileceğiniz; en güzel oyunları barındıran bir Flash oyun cennetidir. Ayrıca sürekli yenilenen Flash oyunlarıyla, eşsiz ve benzersiz oyun kurgularıyla oyunlarioyna.tv.tr son zamanların en popüler Flash oyun sitesidir. oyunlarioyna.tv.tr Flash oyun sitesinde en güzel macera oyunları oynayın üzerinizdeki stresi atın. İlerleyen zamanlarda 3D oyunu da oynayabileceksiniz.
oyunlarioyna.tv.tr da zekâ oyunlarından spor oyunlarına; savaş oyunlarından makyaj oyunlara birçok kategorideki birbirinden zevkli oyunlar sizleri bekliyor.

Advertisements

July 18, 2012 - Posted by | Uncategorized

No comments yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: